De unde ati auzit de noi?

Rezultate

Acordati o nota produselor noastre

Rezultate
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Este tigara electronica sanatoasa?
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Este tigara electronica sanatoasa?

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 9 months ago #429

• minutzu2708
  • Ceatza Totala
  • bafta
asta cautam si eu mai multa aroma.si am gasit in pg la greu.
BAFTA LA ABURIT!!!

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 9 months ago #441

• orly
  • Locomotiva
  • Murphy a fost un optimist.
x.force8 wrote:
Probabil am o problema cu simturile dar eu nu simt nici o diferenta intre ele , doar aroma .

Inseamna ca suporti bine PG-ul , deci daca doresti mai multa roma mareste ratia de PG
I was a smoker, but I became a vapers.

Last Edit: 2 years, 8 months ago by orly.

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 9 months ago #443

• x.force8
  • Aburitor
Gracias orly
Excelenta morala este un rezultat al felului in care traim. Devenim corecti, facand fapte corecte, devenim temperati comportandu-ne temperat si devenim curajosi facand acte curajoase.

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 9 months ago #456

• minutzu2708
  • Ceatza Totala
  • bafta
daca ai un atty ok si pg-ul face fum la greu si aroma ii mult mai mare
BAFTA LA ABURIT!!!

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 8 months ago #765

• beatrix
  • Novice
  • I'm DONE !
In primul rand as dori sa va salut pe toti si sa va anunt ca incepand de astazi 2 August 2011 am devenit nefumatoare!!!!
Am aproape 32 de ani si fumez de la 15 ani deci......you guys do the math desi am incercat de nenumarate ori sa ma las de fumat, am esuat de fiecare data. Nici nu cred ca mai are rost sa va povestesc cate metode am incercat(cut down, patch , nicorette si multe altele...); daca va mai spun ca sunt si psiholog ......atunci cu siguranta veti crede ca sunt nebuna (dar stati fara grija ca nu mai profesez ca terapeut ) Tinand cont de faptul ca am fumat pentru mai mult de jumatate din viata mea este aproape clar ca nu sunt in my right minds
Long story short, astazi in timp ce imi faceam cumparaturile impreuna cu sotul meu la Carrefour am trecut pe langa un stand cu tigari electronice. In timp ce ne-am uitat curiosi pret de cateva secunde, sotul meu a cerut cateva informatii;asa l-am cunoscut pe Orly cel care ne-a si vorbit despre acest forum. Initial am crezut ca Orly trebuie sa fie ori reprezentant al acestei compani ori patronul fiindca era atat de bine informat si atat de prietenos incat ne-a convins.Ulterior am aflat si de ce era Orly asa de bun la prezentarea produsului (defect profesional-sales expert)
Scriu acest mesaj in mod special pentru a-ti multumi din tot sufletul pentru amabilitate Orly.
Este un nou inceput si mi se pare ca am luat cea mai buna decizie din viata mea astazi cu indrumarea lui Orly si entuziasmul sotului meu am devenit a non analog smoker
Am sa va tin la curent cu evolutia lucrurilor.

The cigarette does the smoking - you're just the sucker.

Re: Este tigara electronica sanatoasa? 2 years, 8 months ago #776

• orly
  • Locomotiva
  • Murphy a fost un optimist.
beatrix wrote:
In primul rand as dori sa va salut pe toti si sa va anunt ca incepand de astazi 2 August 2011 am devenit nefumatoare!!!!
Am aproape 32 de ani si fumez de la 15 ani deci......you guys do the math desi am incercat de nenumarate ori sa ma las de fumat, am esuat de fiecare data. Nici nu cred ca mai are rost sa va povestesc cate metode am incercat(cut down, patch , nicorette si multe altele...); daca va mai spun ca sunt si psiholog ......atunci cu siguranta veti crede ca sunt nebuna (dar stati fara grija ca nu mai profesez ca terapeut ) Tinand cont de faptul ca am fumat pentru mai mult de jumatate din viata mea este aproape clar ca nu sunt in my right minds
Long story short, astazi in timp ce imi faceam cumparaturile impreuna cu sotul meu la Carrefour am trecut pe langa un stand cu tigari electronice. In timp ce ne-am uitat curiosi pret de cateva secunde, sotul meu a cerut cateva informatii;asa l-am cunoscut pe Orly cel care ne-a si vorbit despre acest forum. Initial am crezut ca Orly trebuie sa fie ori reprezentant al acestei compani ori patronul fiindca era atat de bine informat si atat de prietenos incat ne-a convins.Ulterior am aflat si de ce era Orly asa de bun la prezentarea produsului (defect profesional-sales expert)
Scriu acest mesaj in mod special pentru a-ti multumi din tot sufletul pentru amabilitate Orly.
Este un nou inceput si mi se pare ca am luat cea mai buna decizie din viata mea astazi cu indrumarea lui Orly si entuziasmul sotului meu am devenit a non analog smoker
Am sa va tin la curent cu evolutia lucrurilor.

Bine a-ti venit printre noi
Ma bucur ca v-am putut fi de ajutor.
I was a smoker, but I became a vapers.

The following user(s) said Thank You: beatrix
Time to create page: 0.17 seconds

Narghilea Electronica
Narghilea Electronica
395.00 RON
Deluxe Tobacco
Deluxe Tobacco
15.00 RON
Cartus eGo-TB